Każdy obiekt, przestrzeń mimo, że złożona z wielu pomieszczeń tworzy jeden organizm. Staramy się by każdy system wnętrz tworzył jedną spójną całość i był oparty na jednej głównej idei. 

Współpracujemy z podwykonawcami, artystami oraz grafikami co pozwala stworzyć kompleksowy, spójny projekt wnętrz zarówno mieszkalnych, komercyjnych jak i biurowych.

Każde dobre wnętrze jest manifestem ludzi w nim mieszkających lub pracujących. By tak było powinno ono być odbiciem ich sposobu życia, charakterów, wspomnień, pasji i marzeń. W projekcie zwracamy uwagę na indywidualizm użytkowników danej przestrzeni i tworzymy projekt w oparciu o ich sposób życia i pracy.

Staramy się tworzyć przestrzeń autentyczną związaną z kontekstem, w którym dana przestrzeń się znajduje. Zarówno otoczenie jak i charakter budynku,  jego sąsiedztwo, lokalizacja w mieście czy widok z okna budują unikatowość danej przestrzeni.

Uważamy, że zarówno dom jak i środowisko pracy w znaczny sposób oddziałuje na naszą jakość życia i codzienne funkcjonowanie w świecie dlatego każdy projekt jest dla nas równie ważny.

W naszych projektach często staramy się używać materiałów naturalnych, które są autentyczne, niepowtarzalne i tym samym szlachetnie się starzeją. Wierzymy, że te materiały przeniesione do wnętrz wprowadzają energię, którą możemy odnaleźć w przyrodzie.


 

 

45140003-v2.jpg