W TWORZENIU PRZESTRZENI WAŻNE JEST DLA NAS…

 

By każde nowe miejsce mimo, że złożone z wielu pomieszczeń tworzyło jeden “organizm”. Staramy się by każdy system wnętrz budował jedną spójną całość.

By każde wnętrze było manifestem ludzi w nim mieszkających lub pracujących. By było odbiciem ich sposobu życia, charakterów, wspomnień, pasji i marzeń. W projekcie zwracamy uwagę na indywidualizm użytkowników danej przestrzeni i tworzymy projekt w oparciu o ich sposób życia i pracy.

By kreowana przestrzeń była autentyczna i ściśle związaną z kontekstem, w którym się znajduje. Zarówno otoczenie jak i charakter budynku,  jego sąsiedztwo, lokalizacja w mieście czy widok z okna budują unikatowość każdej przestrzeni.

By w projektach w dużej mierze korzystać z materiałów naturalnych, które są autentyczne, niepowtarzalne i tym samym szlachetnie się starzeją. Wierzymy, że te przeniesione do wnętrz wprowadzają energię, którą możemy odnaleźć w przyrodzie.

By funkcja i forma była jednakowo ważna. We wnętrzach spędzamy większość naszego życia dlatego to jakimi przestrzeniami na codzień się otaczamy w znaczny sposób oddziałuje na naszą jakość życia i codzienne funkcjonowanie w świecie.

By projekt realizowany był kompleksowo. Współpracujemy z podwykonawcami z wielu dziedzin, artystami oraz grafikami.