KONTENT
studio projektowe
Studio_KONTENT_Marina_Mokotow_kroniki_studio_01_1500.jpg

Intro

STUDIO KONTENT

Każdy projekt to inna historia.

Poznaj nasze historie

 

Wierzymy, że to ludzie tworzą miejsca. Dobry projekt wnętrza to stworzenie tła dla aktywności użytkowników. To przestrzeń, która w możliwie najpełniejszy sposób współgra ze sposobem ich życia, pracy i odpoczynku. To miejsca, które są fuzją nie tylko  funkcji i piękna, ale i aktywności, charakterów i historii ludzi.

 
 
 
Studio_KONTENT_Marina_Mokotow_kroniki_studio_02_1500.jpg

Mieszkalne

Każde wnętrze jest sumą doświadczeń, wspomnień, pasji i marzeń ludzi w nim mieszkających. Pomagamy stworzyć przestrzeń, która w indywidualny i funkcjonalny sposób będzie autentycznym tłem dla życia domowników.

0014_1418-0212_M.jpg

Komercyjne

We wnętrzach spędzamy większość naszego życia, dlatego przestrzeń, którą się otaczamy na codzień, w pracy bezpośrednio na nas wpływa. Staramy się by tworzone przez nas przestrzenie w pozytywny sposób oddziaływały na użytkowników będąc jednocześnie nośnikiem informacji dla klienta.

wnetrza hotelowe

Hotelowe

Będąc w podróży szukamy miejsca gdzie jak w domu moglibyśmy odpocząć i się zrelaksować.  Wnętrza te powinny być przytulne, swobodne i mieć nieformalny charakter. To przestrzenie, gdzie znajdziemy komfort i wytchnienie. To miejsca, w których jednocześnie będziemy mogli odciąć się od świata i być wśród ludzi.