KONTENT
studio projektowe

Intro

KONTENT

Każdy projekt to inna historia.

Poznaj nasze historie

 

Wierzymy, że to ludzie tworzą miejsca. Dobry projekt wnętrza to stworzenie tła dla aktywności użytkowników. To przestrzeń, która w możliwie najpełniejszy sposób współgra ze sposobem ich życia, pracy i odpoczynku. To miejsca, które są fuzją nie tylko  funkcji i piękna, ale i aktywności, charakterów i historii ludzi.

 
 
 
k.jpg

Mieszkalne

Każde wnętrze jest sumą doświadczeń, wspomnień, pasji i marzeń ludzi w nim mieszkających. Pomagamy stworzyć przestrzeń, która w indywidualny i funkcjonalny sposób będzie autentycznym tłem dla życia domowników.

projekty komercyjne

Komercyjne

We wnętrzach spędzamy większość naszego życia, dlatego przestrzeń, którą się otaczamy na codzień, w pracy bezpośrednio na nas wpływa. Staramy się by tworzone przez nas przestrzenie w pozytywny sposób oddziaływały na użytkowników będąc jednocześnie nośnikiem informacji dla klienta.

wnetrza hotelowe

Hotelowe

Będąc w podróży szukamy miejsca gdzie jak w domu moglibyśmy odpocząć i się zrelaksować.  Wnętrza te powinny być przytulne, swobodne i mieć nieformalny charakter. To przestrzenie, gdzie znajdziemy komfort i wytchnienie. To miejsca, w których jednocześnie będziemy mogli odciąć się od świata i być wśród ludzi.