KONTENT
studio projektowe
Bielany przebudowa_2.jpg

Ola i Jarek

Morskie opowieści

Bielany, Warszawa

 

Właściciele mieszkania na warszawskich Bielanach to Ola, Jarek i mały Adaś, którzy zaczęli swoją przygodę z projektowaniem mieszkania sami a skończyli ją wspólnie z nami.

Przestrzeń została juz przez nich wcześniej oswojona dlatego dokładnie wiedzieli czego im brakuje, czego nie chcą oraz o czym marzą i czego potrzebują. Projekt obejmował całościowy koncept części sypialnej i lekką reaaranżację reszty pomieszczeń. Pomysł na charakter i kolorystykę mieszkania wziął się z zamiłowania domowników do krajobrazów nadmorskich i sportów wodnych stąd też decyzja o dość chłodnej, świeżej kolorystyce mieszkania. Kolory, które wiodą prym to granaty, błękity, biel, szarość i drewno. By trochę zrównoważyć tą paletę barw w dodatkach i tekstyliach pojawiają się kolory takie jak brzoskwinia, róż i beż.  

 

 
 
Bielany przebudowa.jpg
 
 

Pierwszym elementem, który rzuca się w oczy wchodząc do mieszkania to duże okna przez które do wnętrza zaglądają skąpane w słońcu korony drzew. By podkreślić dodatkowo tą relacje wnętrza z zewnętrzem, w każdym z pomieszczeń wzdłuż ścian graniczących ze ścianą zieleni umieściliśmy rośliny. Ze względu na spore zainteresowanie kwiatkami najmłodszego członka rodziny wszystkie dla bezpieczeństwa powieszone zostały na różnych wysokościach pod sufitem.

 
Bielany przebudowa_5.jpg
 
Bielany przebudowa_1.jpg
 
Bielany przebudowa_4.jpg